Pro naše start-up a spin-off společnosti ČVUT, které se v rámci svého podnikání podílejí na komercializaci duševního vlastnictví ČVUT jsme připravili seznam doporučených poskytovatelů služeb v oblasti práva, účetnictví, daní, marketinu, public relations či personalistiky, díky jejichž péči mohou naše začínající hvězdy zazářit v nebi komercializace.

Své profesionální služby a péči jsou připraveni poskytnout společnosti:

PRÁVO

Pracují pro leadery trhu i pro začínající start-upy. V této právní kanceláři jsou připraveni své služby poskytnout odborníci na klasické právní poradenství, ale rozumí i velmi specifickým právním odvětvím jako je franchising, leasing či insolvence. Právní služby poskytují v českém, německém, anglickém a slovenském jazyce. Jsou to právníci s kvalitním vzděláním a zahraniční praxí. Rozumí české, německé i anglosaské podnikatelské kultuře. Jsme si jisti, že jejich poradenství obdržíte včas a v nejvyšší možné kvalitě.

Kontakt: https://www.zchlegal.cz/judr-lukas-zacek

DANĚ A ÚČETNICTVÍ

Poskytují účetní a daňové poradenství, Hana Káralová v roce 1997 složila zkoušky na daňového poradce, pracovala 4 roky v auditorské firmě a při studiu vysoké školy založila svoji účetní firmu, která úspěšně funguje dosud. Možnost nabídnout služby startupům vznikajícím na ČVUT jí zaujala, neboť i ona sama si před lety podobnou zkušeností prošla. Společnost Tributum Praha funguje od roku 2002 a za tu dobu vede účetnictví nejen podnikajícím fyzickým osobám a obchodním společnostem, ale také různým neziskovým organizacím od Spolků přes Nadační fondy po Nadace, či státním příspěvkovým organizacím. Máme tedy zkušenosti jak s nově vznikajícími společnostmi, tak i s dotacemi a granty od různých poskytovatelů i s rozpočty pro zřizovatele a mateřské společnosti. Těší se na spolupráci na Vašem start-upu či spin-offu ČVUT v Praze.

Kontakt: karalova@tributumpraha.cz

MARKETING

Jsou to specialisté ve svých oborech, kteří žijí marketingem a agenturní styl jim nevyhovoval. Spojili se a pracují chytře a moderně. Prostě jinak. Jejich práce je jejich koníčkem a Váš business se může stát jejich zábavou. Vše, co nabízí již mnohokrát aplikovali a to i na vlastním businessu. Ke každému klientovi přistupují s respektem k jeho vlastním představám, které formují na cestě k chytrému růstu. Spravují komplexní marketing pro nadnárodní společnosti, ale mají rádi inovativní nápady, začínající podnikatele s velkým drivem a startu-py a spin-offy všeho druhu. Díky jejich službám může vyrůst nejen Vaše značka, ale i Váš zisk.

Kontakt: info@adview.cz

STAŇTE SE I VY NAŠÍM PARNEREM

Vyznáte se v oblasti práva, účetnictví, daní, marketingu, public relations či personalistice? InQbay stále rozšiřuje seznam doporučených poskytovatelů služeb pro start-up a spin-off společnosti ČVUT. Chcete být jedním z nich? Prostudujte si podmínky a kontaktujte nás na e-mailu: inkubator@cvut.cz.