3. 11. 2020, Praha

OBSAH WORKSHOPU:

Chcete rozjet nový produkt nebo službu? Naučte se pracovat s nástrojem Lean Canvas. Díky němu získáte jistotu, že na nic důležitého nezapomenete. Lean Canvas je zjednodušený podnikatelský plán na jediné straně papíru. Poskytne vám ucelený pohled na váš nápad, ale zároveň vás nenechá se rozepisovat.

Online přednášky jsou nudné i pro přednášejícího, pojďme si vyzkoušet převrácenou třídu v praxi! Před společným setkáním se samostatně připravte (zdroje viz dále). Na začátku si uděláme kvíz na kahoot.it, kde vyjasníme případná nepochopení tohoto nástroje. Následně se podíváme na dva vámi vypracované Lean Canvasy. Jejich autoři tak dostanou zpětnou vazbu na svůj nápad i od ostatních účastníků setkání. Zároveň se ale vyhneme obecným poučkám a na problematiku vyplňování Lean Canvasu se zaměříme zcela konkrétně a to včetně limitů tohoto nástroje.

Doporučené zdroje k samostudiu:

V případě zájmu o konzultaci tvého Lean Canvasu, ho zašli nejpozději do 30.10. na email: petra.marova@cvut.cz. Budou vybrány 2 Lean Canvasy, které budou použity jako konkrétní příklady, na kterých si ukážeme detailně, jak správně k tomuto nástroji přistupovat. 

Tento workshop/ online konzultace je součástí nového konceptu – InQbay Academy. Budeme postupně zvát do našeho univerzitního inkubátoru řadu expertů, kteří jsou ochotní podělit se o své bohaté zkušenosti a získané know-how. Můžete se tak vyhnout obvyklým přešlapům začínajících firem. Není totiž vždy nutné si všechny vyzkoušet, někdy o nich stačí vědět…

KDY:  3.11. 2020 (16:00 – 18:00) 

KDE: online na tomto odkazu: shorturl.at/rPRS5

VIDEO ZÁZNAM Z WEBINÁŘE

Registrace přes email: petra.marova@cvut.cz 

Vstup ZDARMA