KDO JSME A CO DĚLÁME?

Společnost Senlife je unikátním projektem, který dává šanci na lepší život nejen seniorům, ale i historickým budovám a objektům s příběhem. Zakladatele Tomáše Eckschlagera a Lukáše Drástu spojil zájem o nemovitosti, zejména ty historické a zároveň měli oba v rodině prarodiče, kteří potřebovali neustálou péči své rodiny. Zrodila se tak myšlenka vytvoření domova pro seniory, který bude jiný, než jaké známe ze svého okolí.

Tomáš má pod palcem vše, co se týká architektury, technických dokumentů a projektů. Lukáš má zkušenosti ze sociální sféry, vedení projektů a postupně sestavil celý tým a žene nápady společnosti vpřed. První realizace rekonstrukce bývalého kláštera nebyla jednoduchá. Budova byla zchátralá, vyrabovaná a zatékalo do ní. Museli udělat nové rozvody vody, elektřiny, topení i odpad. Odkrývat se musely i stropy, některé trámy byly třeba nahradit a čekala je i nová střecha, vše však zvládli, použili nové technologie a vytvořili jeden z nejmodernějších domovů v České republice a vytvořili tak důstojné bydlení pro 94 seniorů. Za přestavbu augustiniánského kláštera v Mělníku, který je původem z 13. století získala skupina Senlife prestižní ocenění v kategorii Zvláštní ceny poroty v rámci 23. ročníku soutěže „Best of Realty – Nejlepší z realit“.

A pokračují dál, chtějí vytvářet domovy plné světla, pohybu, laskavosti a pozitivní energie. Chtějí dát šanci nejen seniorům, ale též historickým budovám, kterým vdechují nový život a vytvářejí v nich klidné, bezpečné a důstojné zázemí pro plnohodnotný život seniorů a celkově místo, kam se budou těšit na návštěvu celé rodiny a přátelé tamních obyvatel.

V rukou zakladatelů Senlife se zchátralé objekty stávají nádhernou a pevnou součástí veřejného života v obci a místem, kde se lidé mohou potkávat a senioři důstojně a plnohodnotně žít.